Delfi rytas. Naujovė NT rinkoje: renkantis tvaresnį būstą — palankesnės kredito sąlygos (0)

18230
2021 gruodžio mėn. 9 d. 11:00
Skaičiuojama, kad Europoje pastatai sunaudoja apie 40 proc. visos energijos ir lemia 36 proc. šiltnamio efektą sukeliančių dujų išsiskyrimą. Besidairantiems naujo būsto ir norintiems gyventi tvariau gyventojams SEB bankas pristatė naujovę būsto kreditų rinkoje – žaliąjį būsto kreditą, skirtą palankesnėmis sąlygomis įsigyti aukščiausio energinio efektyvumo būstą. Kuo skiriasi žalieji būstai nuo įprastų ir kiek skiriasi jų kainos; kiek gyventojams svarbu būsto tvarumas ir kas laukia šioje rinkoje ateityje? Apie tai kalbame su „SEB banko“ vadove Sonata Gutauskaite-Bubneliene ir Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos valdybos nariu Remigijumi Simanavičiumi.

„Novaturo“ atliktas tyrimas atskleidė lietuvių atostogavimo įpročius. Su kuo atostogaudami jaučiamės geriausiai, kokio tipo kelionės mums sukelia daugiausiai džiaugsmo ir kas labiausiai padeda iš tiesų pailsėti? Apie tai pasikalbėsime su „Atostogeno“ kampanijos psichologe Ugne Juodyte ir „Novaturo“ marketingo vadove Olga Belova. Patyrinėkime lietuvių atostogavimo įpročius.

Visą gruodį „Knygų klube“ jums pristatysime knygas, skirtas Kalėdom – patarsime, kaip išrinkti dovaną net pačiam išrankiausiam skaitytojui.

Tradiciškai ketvirtadienį jums pristatysime „Delfi Plius“ platformos naujienas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai