Delfi rytas. Naujieji – užsienyje: kiek kainuos ir ar dar realu įsigyti kelionę (0)

28068
2022 gruodžio mėn. 1 d. 11:00
Praėjusį savaitgalį Vilnius įžiebė daug komentarų sulaukusią kalėdinę eglę. Nors nuomonės dėl pagrindinio švenčių atributo išsiskiria, žmonės linkę sutikti, jog Vilniaus eglutė iš tiesų išskirtinė. Ar vilniečiai jau pradėjo justi Kalėdų dvasią, ar jų neišgąsdino brangstančios šventinės mugės gėrybės, domėjosi Titas Atraškevičius.

Šventės veržiasi į jūsų namus – tokiu šūkiu savo žiūrovus kalėdiniu laikotarpiu pasitinka Delfi TV. Apie kalėdines TV naujienas pasikalbėsime su Delfi kūrybos vadovu Sauliumi Žvirgždu.

Rubrikoje „Knyginėjimai. Trumpai“ lankysis knygos „Čiūčia ir Piratas“ autorius Benas Bėrantas ir pristatys iš Linos Žutautės knygelių atkeliavusius personažus – šunį Čiūčią ir katiną Piratą ne tik knygos, bet ir žaislų pavidale.

Kur lietuviai šiemet sutiks Naujuosius metus? Kokios šventinės kelionių kryptys populiariausios, kiek gali kainuoti naujametis vakaras ir ar dar realu suplanuoti naujametinę kelionę? Su mumis - „Novaturo“ pažintinių kelionių skyriaus vadovė Lilijana Degutytė ir keliautojas Orijus Gasanovas.

Ką tik visame pasaulyje praūžė Juodasis penktadienis – didžiausių nuolaidų diena metuose. Nors ši rinkodarinė akcija sugalvota Jungtinėse Amerikos Valstijose ir rengiama iš karto po Padėkos dienos, amerikietišką nuolaidų šventę nusikopijavo praktiškai visas Vakarų pasaulis. Ar įmanomas verslas be nuolaidų ir akcijų; kaip nuolaidos veikia ir ar kiek iš tiesų esame apgaunami prekybininkų? Apie tai padiskutuosime su „TMD partners“ Aktyvaus asmeninio pardavimo ir derybų eksperte Aida Rafanavičė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai