Delfi rytas. Naujasis Jungtinės Karalystės premjeras Rishi Sunakas: kas jis toks ir ką žada savo šaliai? (0)

23505
2022 spalio mėn. 25 d. 11:00
Naujuoju Jungtinės Karalystės premjeru tapo iždo kancleris Rishi Sunakas, kuris pakeis vos 45 dienas šiose pareigose buvusią Liz Truss. Kas jis toks ir ką žada savo šaliai? Apie tai pokalbis su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesoriumi dr. Ramūnu Vilpišausku.

Iš Jungtinių Valstijų prezidento Joe Bideno lūpų nuskambėjęs įspėjimas, esą grasindamas, kad panaudos branduolinį ginklą, Rusijos vadovas, galimas daiktas, neblefuoja, rodo, kad įtampa dėl karo Ukrainoje nemažta. Ar tai reiškia kad Putinas jaučiasi užspęstas į kampą? Apie tai pokalbis su VDU profesoriumi Gintautu Mažeikiu.

Kalbėdami apie klimato kaitą žmonės pirmiausia galvoja apie sausras, cunamius ar kitas anomalijas, kurios niokoja jų turtą, tačiau negrįžtamus pokyčius jau netrukus galime pajusti savo kasdienėje mityboje. Kaip gali pasikeisti mūsų pietų lėkštės turinys pasakos „AUGA group“ rinkodaros ir tvarumo vadovas Gediminas Judzentas ir „Tvari Lietuva“ vadovė Rugilė Matusevičiūtė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai