Delfi rytas. Naujame projekte – tikrasis Rusijos veidas ir atskleisti Vakarų verslo ryšiai su agresore šalimi (0)

17947
2022 m. birželio 27 d. 10:19
Šiandien naujienų portale „Delfi“ startuoja naujas turinio projektas, kuris padės susipažinti su tikruoju Rusijos veidu bei atskleis šalies ryšius su Vakarų verslais. Projekte „Rusija. Blogio veidai“ skaitytojai ras daug svarbios ir naudingos informacijos apie Rusijos veikimo principus tiek karo Ukrainoje kontekste, tiek plėtojant santykius su vakarietiškais verslais, skaitytojai taip pat čia galės nemokamai pasitikrinti, ar juos dominanti įmonė jau paliko Rusijos rinką. Daugiau apie visa tai šį rytą kalbame su projekto „Rusija. Blogio veidai“ bedraautore Gintare Bakūnate bei iniciatyvos #GLL4Ukraine atstove Audrone Mažeikaite.

Kviesime susipažinti su ukrainiete Valentina Zhylina, kuri dar prieš karą atvyko gyventi į Lietuvą. Prieš čia atsikraustant, ji giliai domėjosi šalies kultūra, todėl greitai įsiliejo į mūsų aplinką, netgi susirado darbą darželyje. Šiandien ji džiaugiasi gyvenimu čia ir pasakoja, kas ją atvedė į Lietuvą bei kaip sekėsi integruotis į mūsų visuomenę.

Liepos 9-10 dienomis Svencelėje vyks išskirtinė, tarptautinė pramoginių laivų paroda ir vandens pramogų kupinas renginys – BOAT AND HOUSE SHOW 2022. Ką čia įdomaus bus galima pamatyti ir nuveikti, mums papasakos „Capital Marine“ įkūrėjai bei renginio organizatoriai Karolis Valenta, Aidis Jaškevičius bei Vidaus vandenų kelių direkcijos vadovas Vladimiras Vinokuras.

Lietuvos kelių policijos tarnyba vien pernai fiksavo daugiau negu 42 tūkst. atvejų, kai vairuotojai neteisėtai naudojosi telefonu prie vairo, tačiau netrukus gali atsirasti ir pokyčių. Vidaus reikalų ministerija įregistravo Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisas, kuriose nurodoma, kad mobiliojo ryšio priemonėmis prie vairo būtų draudžiama naudotis tik tuomet, kai transporto priemonė juda. Apie galimus pokyčius ir tai, kokią įtaką vairavimui daro mobiliųjų telefonų naudojimas, kalbėsime su saugaus eismo ekspertu Dariumi Kanapinsku.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai