Delfi rytas. Nauja atmaina jau klupdo Europos šalis, o Lietuva ketina užbaigti karantiną: ar ne per daug skubame? (0)

52590
2021 m. birželio 28 d. 08:17
Laidoje „Delfi rytas“ duomenų mokslininkas Vaidotas Zemlys-Balevičius aptars pandeminius skaičius ir tai, kas pasikeitė per savaitę.

Birželio 29–liepos 15 dienomis Europos jaunimo ir verslo dėmesys kryps į Lietuvą – šalyje nuotoliniu būdu vyks pirmasis ir didžiausias Europos antreprenerystės festivalis „Gen-E 2021“. Kam skirtas šis festivalis ir ką jame bus galima sužinoti, laidoje papasakos jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ vadovė Andželika Rusteikienė ir Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos vienuoliktokas, kartu su bendraamžiais įkūręs jaunąją bendrovę „Yuffi“ Mykolas Aškelovičius.

Lietuvoje yra daugiau nei 200 gražiausiuose Lietuvos kampeliuose įkurtų pėsčiųjų pažintinių takų, kuriais keliaudami ne tik pravėdinsite galvą nuo rūpesčių, bet ir paganysite akis. Tinklaraščio „Nesėdėk namuose“ autorius Ramūnas Šukauskas jau apkeliavo daugiau nei 100 pažintinių takų Lietuvoje, todėl puikiai žino jų privalumus, trūkumus bei skirtumus, o šiemet netgi išleido knygą apie juos. Laidoje jis papasakos, kodėl verta keliauti po pažintinius ir kurie gražiausi šiltuoju metų laiku.

Visą šią savaitę visoje Lietuvoje vyks renginiai, skirti šviesti visuomenę apie globėjus ir globą, o liepos 4-ąja bus minima Globėjų diena. Ta proga su globos eksperte Rugile Ladauskiene kalbėsime apie globą supančius mitus ir kas stabdo žmones tapti globėjais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai