Delfi rytas. Narkotikų politikos pokyčiai Lietuvoje: ar turėsime proporcingas bausmes (0)

24375
2022 lapkričio mėn. 4 d. 11:00
Lietuvoje planuojami narkotikų kontrolės politikos pokyčiai. Jais bus siekiama nustatyti proporcingas padarytam nusižengimui bausmes už mažų kiekių narkotinių medžiagų turėjimą asmeniniams poreikiams bei labiau padėti su priklausomybėmis kovojantiems asmenims. Daugiau apie tai kalbėsime su Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) specialiuoju pasiuntiniu Europoje bei buvusiu sveikatos apsaugos ministru Vyteniu Andriukaičiu.

Būsto paskolos toliau brangs, nes Europos centrinis bankas kol kas neplanuoja mažinti palūkanų, o tik jas didinti. Jau dabar dalis tokių paskolų turėtojų kas mėnesį moka apie 100 eurų brangiau nei mokėjo birželio mėnesį. Tad kiek dar gali brangti paskolos, klausime ekonomisto Aleksandro Izgorodino.

Lapkričio 10 d. vyks forumas „Sauga ir sveikata 2022”, kurio klausytojai klausytojai ne tik išgirs geriausią praktinę patirtį, kaip su profesine rizika tvarkomasi įmonėse, bet ir iš mokslininkų, teoretikų sužinos, ką būtų galima daryti dar geriau. Tad daugiau apie tai pasikalbėsime su forumą organizuojančios įmonės SDG Mokymo departamento direktoriumi Linu Katiliumi ir SDG Konsultacijų departamento Profesinės sveikatos vyriausiąja specialiste Agne Stonkevičiūte.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai