Delfi rytas. Monika Liu – „Eurovizijos“ finale: kaip atrodė jos konkurentai ir ko tikėtis finale (0)

27949
2022 gegužės mėn. 11 d. 11:00
Vakar įvykęs pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis Lietuvai buvo sėkmingas – Monikos Liu „Sentimentai“ nepaliko abejingų ir šeštadienį ją išvysime finale. Kaip atrodė Monikos konkurentai ir ko galime laukti toliau, klausime „Eurovizijos“ apžvalgininko Justo Buivydo.

„Pralėkti Italiją ir nesuvalgyti picos būtų tikra nuodėmė“, – sako motociklininkas ir įvairius iššūkius mėgstantis keliautojas, projekto „Diena Italijoje motociklu“ sumanytojas Karolis Mieliauskas. Kaip Karoliui sekėsi per vieną dieną motociklu iš kalnų pasiekti jūrą, pamatysite laidoje.

Kasmet jauniems žmonėms tenka priimti sprendimą – kokią profesiją ar studijų programą pasirinkti. Darbo rinkos specialistai skatina rinktis profesijos, kurios išgyvena didžiausią darbuotojų trūkumą, kiti siūlo atsižvelgti į nuolat besikeičiančią darbo rinką ir savo asmeninius norus. Šiandien klausime, kokios profesijos šiuo metu pačios perspektyviausios, o kurios – rizikingos. Laidoje svečiuosis darbo rinkos ekspertas, „Alliance for Recruitment“ partneris Andrius Francas ir SMK direktorė Viktorija Palubinskienė.

Prieš pat koronaviruso pandemiją ir karantiną sostinės Žvėryno rajone duris atvėrė dar nematyto koncepto grožio studija, skirta tėvams ir jų mažyliams. Čia mamos gali ramiai sau gražintis, atvykusios tiek su kūdikiais, tiek ir su ūgtelėjusiais mažyliais – „Cozy Cuts & Beauty“ salone jie yra rūpestingai prižiūrimi ir užimami. Plačiau apie studiją pasakos joje apsilankiusi kolegė Kornelija Jasiūnaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai