Delfi rytas. Mokslininkai skambina pavojaus varpais: 2/3 vaikų miega prastai ir per mažai, o pasekmės itin liūdnos (0)

44089
2021 lapkričio mėn. 15 d. 09:00
Tik trečdalis vaikų nepatiria jokių su miegu susijusių sunkumų, rodo Vilniaus universiteto (VU) mokslininkų grupės tyrimas. Plačiau apie tyrimo rezultatus ir vaikų miegą laidoje „Delfi rytas“ kalbėsime su Santaros klinikų gydytoja, Vaikų neurologijos skyriaus vedėja Rūta Praninskiene ir VU Psichologijos instituto tyrėja, psichologe Edita Baukiene.

Iš Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencijos grįžęs Aplinkos ministras Simonas Gentvilas pristatys kas buvo aptarta konferencijoje ir kokių pokyčių teks imtis siekiant bendro pasaulio tikslo.

Dešimtoje klasėje individualų mokymosi planą pasirinkti turintys moksleiviai pirmą kartą realiai susiduria su karjeros pasirinkimo iššūkiu. Su kokiais sunkumais susiduria profesijas besirenkantys moksleiviai papasakos ir savo patirtimi pasidalins Laurynas Puidokas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto karjeros konsultantas.

O laidą vainikuos premjera – Kazimieras Likša išleidžia savo trečią solinį albumą „Metamorfozės“.

Statybų sektorius yra vienas iš aplinkos teršėjų. Kai kurios statybinės medžiagos, jų atliekos gamtą teršia tiesiogiai, jeigu nėra sutvarkomos pagal reikalavimus, tačiau, ko gero, didžiausią įtaką klimatui turi žaliavų išgavimas ir medžiagų paruošimas. Laimei šiandien pažangios technologijos mums leidžia statyboms naudoti ekologiškas, natūralias medžiagas, tokias kaip šiaudai, molis, vilna ar net pluoštinės kanapės. Kada daugelis iš mūsų gyvensime tokiuose namuose ir kiek tai kainuoja – Delfi būstas redaktorė Justina Maciūnaitė rubrikoje „Žaliai“

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai