Delfi rytas. Mitais apipintas cholesterolis: kaip išvengti „tyliojo žudiko“ daromos žalos (0)

34837
2022 spalio mėn. 6 d. 11:00
Tinkamai valdyti savo finansus ir investuoti gali bet kas – tai sieks įrodyti jau antrą kartą vyksianti konferencija „Mano investicija“. Būrys geriausių finansų ekspertų mokys, kaip įdarbinti savo pinigus, o svarbiausia – lapkričio 15-17 dienomis vykstanti konferencija bus nemokama. Daugiau apie „Mano investiciją“ kalbame su „Delfi“ renginių ir konferencijų skyriaus vadove Sandra Meškauskaite-Stepšiene ir „Swedbank Lietuva“ Pardavimo ir rinkodaros departamento srities vadove Audre Griguolaite.

Cholesterolis – ne tik vienas dažniausiai aptariamų sveikatos rodiklių, bet ir vienas tų, kurį supa daugiausiai mitų, iškreipiančių realius faktus ir keliančių pavojų žmogaus sveikatai. Tad šiandien daugiau sužinoti apie cholesterolį mums padės Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų kardiologė prof. Žaneta Petrulionienė.

Tradiciškai ketvirtadieniais – rubrika „Knyginėjimai. Trumpai.“ Šios savaitės rubrikoje pas mus lankosi biologijos mokslų daktaras Rolandas Maskoliūnas, pristatantis savo knygą „Tikiu į mokslą visagalį“.

MO muziejuje jau šį šeštadienį atidaroma nauja paroda „Susitikimas, kurio nebuvo“. Daugiau apie ją papasakos programos vadovė Birutė Zimnicka.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai