Delfi rytas. Miego poveikis sveikatai didesnis nei galvojote: patarimai, kaip pagerinti jo kokybę (0)

32705
2023 kovo mėn. 17 d. 11:00
Šiandien minima pasaulinė miego diena, o visai netrukus suksime laikrodžius į priekį. Toks laiko sukinėjimas daliai žmonių sukelia miego problemas tad daugiau apie jas pasikalbėsime su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų neurologe profesore Rūta Memeniškiene.

Šiandien pas mus svečiuosis Dominykas Vaitiekūnas, kuris pristato savo naują vaizdo kilipą „Kaupikas“. Šiuo kūriniu ironiškai pasižiūrėta į mūsų įprotį kaupti visokius daiktus ar net sudievinti juos.

Dirbtinis intelektas pastaruoju metu perima vis daugiau žmogaus funkcijų ir vis labiau įsitvirtina į kasdienį gyvenimą. Pasirodo, su dirbtiniu intelektu gali tekti susidurti ir vairuotojams, apsidraudusiems KASKO draudimu. Kaip dirbtinis intelektas padės išvengti nesutarimų, tiksliai įvertinti žalos dydį ir sumažinti sukčiavimo atvejų, klausime BTA Lietuvos filialo vykdomosios valdybos nario Vaido Labanausko.

Šiandien įvairios pasaulio kompanijos renka didelius kiekius duomenų apie savo vartotojus, kad galėtų geriau pažinti savo auditoriją ir pasiūlyti tai, ko jai labiausiai reikia. Vis tik tokiu atveju itin nukenčia žmonių asmeninis privatumas – jie nežino, kiek, kokių duomenų ir kaip tiksliai panaudoja kompanijos. Todėl modernūs šių laikų verslai į duomenis ir jų panaudojimą turės žiūrėti vis tvariau. Kokią informaciją apie mus renka kompanijos, kaip apsaugoti savo asmens duomenis ir kaip turėtų elgtis verslas, klausime kibernetinio saugumo kompanijos „Surfshark“ rinkodaros duomenų vadovo Artūro Sadausko.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai