Delfi rytas. Meno mugėje „ArtVilnius’22“ – dėmesys ekologijai ir menininkams iš Ukrainos (0)

15445
2022 spalio mėn. 7 d. 11:00
Jau šiandien į parodų rūmus „Litexpo“ sugrįžta meno mugė „ArtVilnius’22“. Šiemet jau tryliktą kartą vykstančios meno mugės tema – ekologija, o mugės viešnia Ukraina, kurios menininkų kūryba bus pristatyta įvairiuose programos segmentuose. Tiesiogiai iš mugės daugiau papasakos kolega Titas Atraškevičius.

Nenumaldomai artėja šildymo sezonui Lietuvos gyventojai nerimauja dėl to, kiek teks pakloti už šildymą. Ar įmanoma sumažinti šilumos kiekį namuose ir tuo pačiu sumažinti sąskaitas ir kuo prieš įjungiant šildymą turėtų pasirūpinti pastato adminsitratorius? Apie tai pasikalbėsime su Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentu Valdu Lukoševičiumi ir „Ignitis“ produktų vadovu Justu Kersnausku.

Visame pasaulyje spalis yra žinomas kaip sąžiningos prekybos mėnuo. „Fair trade“ arba sąžiningos prekybos iniciatyva siekiama užtikrinti, kad ekonomiškai besivystančiose valstybėse egzotinius produktus auginantys ūkininkai gautų sąžiningą atlyginimą ir užtikrintas saugias darbo sąlygas. Daugiau apie tai pasikalbėsime su Vystomojo bendradarbiavimo asociacijos „Litdea“ vadovu Tomu Kurapkaičiu ir „Tvari Lietuva“ vadove Rugile Matusevičiūte.

Kasmet spalio antrąjį šeštadienį Lietuvoje ir Europoje yra minima organų donorystės diena. Šiemet ji bus minima rytoj, spalio 8-ąją. Kodėl svarbu atkreipti visuomenės dėmesį į šią temą, pasikalbėsime su Nacionalinio transplantacijos biuro atstovu Evaldu Valiu ir recipiente Renata Melnikova.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai