Delfi rytas. Melagienos ir 5G: kodėl mes priešinamės naujovėms? (1)

73514
2021 m. balandžio 19 d. 08:17
Tradiciškai savaitės pradžioje su duomenų mokslininku Vaidotu Zemliu-Balevičiumi aptarsime pandeminius skaičius ir tai, kas pasikeitė per savaitę.

Dar vienas pokalbis aktualia „fake news“ tema. Šį kartą domėsimės kokios melagienos plinta apie 5G ryšį ir kodėl žmonės tiki tokia dezinformacija. Apie tai laidoje kalbėsime su Vilniaus Universiteto Fizikos fakulteto mokslininku Arnoldu Solovjovu.

Kasos vėžys – tai viena klastingiausių vėžio formų. Šio tipo vėžys pražudo labai daug žmonių, todėl labai svarbu ieškoti būdų, kurie padėtų prailginti žmonių gyvenimą arba visai išgydytų nuo ligos. Kas lemia šios ligos susirgimų augimą ir kokie jo simptomai papasakos Santaros klinikų gydytojas gastroenterologas Benediktas Kurlinkus.

Likus mėnesiui iki didžiosios iki šios muzikos šventės „Delfi“ startuoja didžiausias „Eurovizijai“ skirtas specialus kanalas Lietuvoje. Ką jame galės rasti konkurso gerbėjai laidoje pristatys „Delfi“ rubrikos „Veidai“ redaktorė Gintarė Urnikienė.

Vėžio diagnozės išgirsti nenori nei vienas, tačiau, deja, gyvenimas yra neprognozuojamas ir nuo netikėtų gąsdinančių diagnozių apsaugoti nesame. Titas Atraškevičius specialaus projekto „Rinkis gyvenimą“ rubrikoje aiškinosi, ką reiškia sužinoti vėžio diagnozę ir kaip su ja gyventi, tad jūsų dėmesiui – atviras vilnietės Vaivos pasakojimas apie jos kovą su krūties vėžiu ir kelią pasveikimo link.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai