Delfi rytas. Masinė gyventojų vakcinacija: kada prasidės, kaip vyks ir ar visos savivaldybės skiepysis vienodai? (2)

50800
2021 m. kovo 23 d. 08:06
Pirmadienį vakcina nuo koronaviruso pasiskiepijo aukščiausi šalies pareigūnai. Tarp jų – ir prezidentas Gitanas Nausėda, kuris anksčiau yra išsakęs pažadą, kad 70 proc. Lietuvos gyventojų bus paskiepyti iki liepos mėnesio. Ar toks prezidento lūkestis realus, kada galime tikėtis masinio vakcinavimo ir kaip tam ruošiamės, kalbėsime su Sveikatos apsaugos ministerijos kanclere Jurgita Grevenkoviene.

Norint įveikti pandemiją, būtina paskiepyti didžiąją visuomenės dalį, o tam, kad žmonės suprastų skiepų svarbą, reikalinga socialinės reklamos kampaniją – apie tai buvo kalbama dar pernai. Ar nepavėlavome žmones šviesdami apie vakcinas; kokia reklamine strategija turėtų vadovautis Lietuva ir kiek komunikacija yra svarbi norint suvaldyti pandemiją, pokalbis su „Milk“ kūrybos vadovu Rimantu Stanevičiumi.

Dėl pandemijos užsidarius verslams ar sustabdžius veiklą, šalyje nedarbo lygis pasiekė kone rekordines aukštumas. Išeitimi netekusiems pajamų gali tapti išmaniųjų programėlės ir įvairios internetinės platformos. Kaip ir kiek galima užsidirbti išmaniai, papasakos „Bitė Lietuva“ išmaniųjų įrenginių ekspertė Agnė Adomaitytė.

Delfi televizija atnaujina savo programą – nuo šios savaitės žiūrovų jau laukia visą parą transliuojama televizijos programa, o informacinė laida „Delfi diena“ nuo šiol truks net 5 valandas – joje naujausios atnaujintos žinios kas valandą, aktualiausi pokalbiai ir ekspertų įžvalgos. Apie šiuos pokyčius kalbėsime su „Delfi“ portalo vyriausiąja redaktore Rasa Lukaityte-Vnarauskiene.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai