Delfi rytas: Lietuvos upių radiniai – nuo švirkštų ir padangų iki negyvos žiurkės: kviečia prisidėti prie vandens telkinių švarinimo (0)

15649
2022 gegužės mėn. 24 d. 11:00
Paskutinį pavasario savaitgalį, t.y. gegužės 27-29 d., visoje Lietuvoje vyks kasmetinė upių ir jų pakrančių švarinimo iniciatyva „River Cleanup Lietuva“. Pernai iniciatyva vyko beveik 50-yje pasaulio valstybių, o Lietuvoje buvo sutvarkytos daugiau nei 80 užterštų teritorijų prie 33-ijų upių. Pagerinti pernykščių rezultatų šiemet kviečiami visi, tad apie akciją kalbame su Žaliosios politikos instituto projektų koordinatore Rugile Matusevičiūte ir Žaliosios politikos instituto direktoriaus pavaduotoja Ieva Budraite.

Vakar startavo naujas „Vaikų svajonių“ komandos ir Lietuvos paralimpinio komiteto projektas, kurio metu svajonių pildytojai yra kviečiami padėti negalią turintiems vaikams. Daugiau apie mažųjų svajones dabar ir pasikalbėsime su Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentu Mindaugu Biliumi ir „Vaikų svajonių“ vadove Ramune Baltaduoniene.

Režisierius iš Ukrainos Dmytro Sucholytkis Sobčiukas, Prancūzijoje pristatantis savo debiutinį darbą „Pamfir“, sukritikavo Kanų kino festivalį už rusų kino kūrėjo įtraukimą. Apie tai daugiau – užsienio rubrikoje.

Naujienų portalas „Delfi“ bei projekto draugas „Senukai" skelbia gražiausios skaitytojų poilsio oazės konkursą! Fotografuokite savo sodybą, kiemą, nuotraukos bus publikuojamos specialioje rubrikoje, o gražiausios sodybos savininko laukia puikūs prizai. Daugiau apie tai papasakos „Delfi“ rubrikos „Būstas“ redaktorė Justina Maciūnaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai