Delfi rytas. Lietuvos upėse – šimtai padangų: ypač sukrėtė situacija Kaune (0)

22732
2023 gegužės mėn. 19 d. 11:00
Šiandien prasidėjo kasmetinė vandens telkinių švarinimo iniciatyva „River Cleanup Lietuva“, kurios metu savanoriai upėse ir jų pakrantėse randa šimtus padangų. Šiemet projekto organizatorius pasiekė informacija apie neilgą upės ruožą Kaune, kuriame dūlo bene 200 padangų. Šiuo metu ten yra „Tvari Lietuva“ žurnalistė Miglė Vasiliauskaitė, su kuria ir pasikalbėsime.

Vairuotojai iki šių metų liepos 1 d. turi atnaujinti vaistinėles savo automobiliuose. Pirmosios pagalbos rinkinio sudėtis nesikeitė net 18 metų, tad naujos kartos vaistinėlėje bus daugiau priemonių, kurios užtikrins pagalbos galimybes visiems eismo dalyviams. Ką reiktų daugiau žinoti apie pirmosios pagalbos vaistinėlę, kalbame su „Gintarinės vaistinės“ vaistininke Giedre Tautkevičiene.

Jau šiandien kino teatruose pasirodys dešimtoji „Greiti ir įsiutę“ dalis. 2001 metais pasirodęs veiksmo trileris apie gudrius vagis ir nelegalius gatvių lenktynininkus tapo viena žinomiausių ir pelninkiausių XXI amžiaus kino serijų. Daugiau apie tai pasikalbėsime su kino apžvalgininku ir kritiku Dario Voitukevez.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai