Delfi rytas: Lietuvoje skiepijama dviejų kompanijų vakcinomis: kuo jos skiriasi ir kokie jų privalumai?ar stebėdami koronaviruso atvejų mažėjimą Lietuvoje jau galime teigti, kad ši tendencija tvari (4)

95003
2021 m. sausio 19 d. 08:03
Šiuo metu Europoje, taip pat ir Lietuvoje yra skiepijama dviejų kompanijų vakcinomis – apie jų panašumus ir skirtumus plačiau papasakos įrodymais pagrįstos medicinos grupės nariai, Vilniaus Universiteto Santariškių klinikos vyresnioji gydytoja rezidente Austėja Dapkevičiūtė ir gydytojas hematologas Adomas Bukauskas.

Taip pat sužinosite apie „Swedbank“ Finansų instituto organizuojamą didžiausią šalyje nuotolinę pamoką „Mokonomika“, kurią vėliau pratęs 200 pamokų ciklas. Kas gali dalyvauti šioje pamokoje ir ką joje galima sužinoti – apie tai papasakos „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė.

Trečiojo pokalbio metu drauge su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Vilniaus miesto skyriaus psichologe Egle Belanoškiene aptarsime sunkų ir sudėtingą laikotarpį visai šeimai – skyrybas. Specialistė papasakos, kaip skyrybos paveikia vaikus ir kaip jiems padėti jas išgyventi.

O Lietuvos vyriausioji epidemiologė Loreta Ašoklienė atsakys, ar stebėdami koronaviruso atvejų mažėjimą Lietuvoje jau galime teigti, kad ši tendencija tvari.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai