Delfi rytas. Lietuva lygiai metus gyvena su COVID-19: koks bus antrasis karantino pavasaris? (6)

68933
2021 m. kovo 1 d. 08:37
Tradiciškai pirmadienį nagrinėsime pandemijos matematiką kartu su duomenų mokslininku, premjerės Ingridos Šimonytės sudarytos Nepriklausomų ekspertų patariamosios tarybos nariu Vaidotu Zemliu- Balevičiumi.

Kovo 1-oji yra nulinės diskriminacijos diena. Tad pasidomėsime, ar darbo rinkoje vis dar vyrauja diskriminacija, kaip ją atpažinti ir kokių teisinių priemonių gali imtis darbuotojas. Apie tai papasakos Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos teisininkė Laima Vengalė-Dits.

Nuo šiandien keičiasi elektronikos prietaisų ženklinimo skalė. Iki šiol įprastai prekės buvo klasifikuojamos nuo A+++ iki D. Kam reikėjo šių pokyčių ir kokia nauda bus vartotojams, kalbėsime su „Electrolux“ atstovu Petru Gendviliu.

Jau kovo 3 d. įvyks vienas svarbiausių verslo renginių šalyje – Lietuvos verslo forumas. Beveik 200 Lietuvos verslininkų, ekonomistų, politikų ir kitų savo srities specialistų dalysis įžvalgomis ir šįkart forumas akcentuos tvarumą, psichologinę žmonių būklę ir ekonominę šalies padėtį. Daugiau apie tai pasikalbėsime su Lietuvos verslo forumo organizatoriumi Dainiumi Baltrušaičiu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai