Delfi rytas. Leon Somov ir Audrius Bružas pristato bendrą kūrinį: tai daina apie meilękita tema: kaip išsitrinti „Instagram“ ir feisbuką (6)

26702
2020 m. liepos 14 d. 08:20
Šiais laikais vis labiau populiarėja informacinė dieta – žmonės sąmoningai nori atsitraukti nuo socialinių tinklų, daugiau dėmesio skiriant gyvam bendravimui. Vis tik, tai ne visada taip paprasta padaryti – norint išsitrinti kai kurias programėles gali tekti nemenkai paplušėti. Apie tai kalbamės su išmaniųjų telefonų ekspertu Karoliu Špiliausku.

Įsigaliojus naujiems reikalavimams, nuo liepos 1 dienos būstų ir automobilių remontininkams, auklėms verslo liudijimai nebeišduodami. Manoma, kad šie pokyčiai sumažins šešėlį, tačiau kartu gali pakoreguoti ir autoservisų kainas. Apie tai daugiau papasakos Delfi verslo aktualijų žurnalistė Aistė Žebrauskienė.

Romantiška, kupina sentimentų, nostalgijos ir, žinoma, meilės „Vasaros Baladė“ – daina ir muzikinis klipas, kuriuos šį rytą pristatys kūrinio autoriai — muzikos kūrėjas Leonas Somovas ir aktorius Audrius Bružas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai