Delfi rytas. Lenkai ir Suomiai stiprina saugumą pasienio ruožuose su Rusija: ko laukia Lietuva? (0)

58273
2023 kovo mėn. 13 d. 11:00
Su atsargos pulkininku Vaidotu Malinioniu apžvelgsime karo Ukrainoje padėtį bei Lenkijos pasienio ruožo su Rusija ir Baltarusija saugumo stiprinimą.

2023 m. balandžio mėnesį Kauno „Žalgirio arenoje“ vyks vietinio ir atvykstamojo turizmo paroda – „Atostogos Lietuvoje“, kurios organizatoriai teigia, kad svajonių atostogos yra ne Turkijoje ar Egipte po palme, o pašėlusiai smagioje Lietuvoje. Plačiau apie šį renginį ir ką jame ras lankytojai pokalbis su renginio organizatoriais Lina Baubliene ir Simonu Rudaminu.

Kasmet Euklido tinklas skelbia 100 Europos moterų, kuriančių socialinį pokytį savo šalyje. Šiemet pirmą kartą tarp Europos moterų lyderių – ir lietuvės Ingos Jablonskės, „WoW University“ įkūrėjos pavardė. Apie šio titulo svarbą ir už kokius darbus jį pelnė laidoje papasakos pati I. Jablonskė.

Kauniečių namus šiluma pasiekia deginant biokurą, o norint visą šildymo sezoną apšildyti 5 vidutinio dydžio butus, reikia sukūrenti visą sunkvežimį biokuro. Kai kam vis dar atrodo, kad toks šildymo būdas lemia iškirstus miškų plotus. Tačiau Kauno šilumos gamintojai skuba aiškinti: biokuras yra medžių atliekos, kurios pas juos atvyksta net ir iš miesto parkų, miškų ar skverų želdynų genėjimo vietų. Šiluma čia virsta ir kalėdinės eglutės. Plačiau apie biokurą ir medžių panaudojimą šilumai gauti savo vaizdo reportaže pasakos žurnalistė Akvilė Bružinskaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai