Delfi rytas. Laukiant švietimo įstaigų atvėrimo: ar bus kam mokyti vaikus, jei mokytojai nesiskiepys? (3)

63265
2021 m. vasario 5 d. 08:41
Jei mokyklų darbuotojai nesiskiepys nuo COVID-19 arba reguliariai nepateiks tyrimų dėl koronaviruso rezultatų, darbdavys galės jį nušalinti nuo darbo ir tokiu atveju pedagogas ar kitas darbuotojas negaus atlygio, vakar pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos pirmininkas Egidijus Milešinas laidoje papasakos, ką apie šį sprendimą galvoja pedagogų bendruomenė.

Dėl pandemijos vėl užsivėrus sienoms, dalis žmonių, kurių antrosios pusės yra emigracijoje arba tiesiog gyvena kitoje šalyje, susiduria su iššūkiu, kaip toliau puoselėti ir išlaikyti santykius. Apie tai, kuo ypatingas toks porų bendravimas ir kokių bendrų principų reiktų laikytis esant santykiuose per atstumą, kalbėsime su psichologe Jurgita Monkeliūniene.

Vieną minutę – tiek užtrunka darbo ieškančiam žmogui užsiregistruoti „NO-CV“ programėlėje. Kaip ši naujovė gali palengvinti darbo ir darbuotojų paieškas mums papasakos programėlės sumanytojas ir vystytojas Gediminas Vilčiauskas.

Kas atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“ paaiškės jau šį šeštadienį. Kokios atlikėjų galimybės finale, kaip vyks balsavimas ir pats didysis Eurovizijos konkursas – apie tai papasakos Delfi Veidai redaktorė Gintarė Urnikienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai