Delfi rytas. Kuriame mieste šildymas kainuos brangiausiai ir kam priklauso kompensacijaJustė Kraujelytė pristato dainos „Paprasčiau“ vaizdo klipą (0)

14579
2022 lapkričio mėn. 18 d. 11:00
Laidą pradėsime nuo gyvo Justės Kraujelytės pasirodymo. Dainininkė pristatys dainos „Paprasčiau“ vaizdo klipą, kuriame daina nuskamba akustine versija.

Dar prieškariu Lietuvoje sukurtas kompozitoriaus Vlado Jakubėno baletas „Vaivos juosta“ savo premjeros turėjo laukti daugiau nei 70 metų – pirmą kartą parodytas 2014 metais. Lygiai po 8-erių metų šis lietuviškas baletas grįžta į sceną. Daugiau apie tai pasikalbėsime su Baltijos Baleto teatro įkūrėja ir režisiere Marija Simona Šimulynaite ir balerina Kristina Tarasevičiūte.

Šildymo sezonas jau įsibėgėja, tad pasikalbėsime, kokiuose miestuose šildymas kainuos brangiausiai ir nuo ko tai priklauso. Taip pat pasidomėsime, kokios galimybės gauti šildymo kompensaciją ir kas gali į ją pretenduoti.

Su mumis – Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius ir socialinės apsaugos ir darbo viceministras Martynas Šiurkus.

Ko gero, ne kiekvienas žmogus galėtų pasigirti gerbiantis savo hobį taip, kaip vilnietė Miglė Valaitienė. Ši moteris yra viešųjų ryšių specialistė, trijų dukrų mama, tačiau savo mylimai veiklai laiko ji randa kasdien. –Reportaže susipažinsite su Migle Valaitiene, „Romuvos“ bendruomenės nare ir šalies vaidile.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai