Delfi rytas. Koronaviruso ir vakcinos nuo COVID-19 įtaka vaisingumui: kas iš tiesų kelia pavojų? (0)

44748
2021 m. lapkričio 22 d. 08:50
Koronavirusui ir toliau siaučiant dalis moterų nedrįsta skiepytis, nes nerimauja, ar vakcina nuo COVID–19 nepakenks jų vaisingumui – susilaukti vaikų. Bet mokslininkai ir gydytojai sklaido sąmokslo teorijas. Apie tai laidoje kalbėsime su gydytoja ginekologe Raminta Baušyte.

Žurnalas „Reitingai“ kartu su portalu „Delfi“ atliko didelio masto unikalų tyrimą apie tvariausius Lietuvos verslus. Tyrimu buvo siekta atspindėti kiekvieną šalies regioną, tad jis aprėpė absoliučiai visas 60 Lietuvos savivaldybių. Tyrimą pristatys „Tvari Lietuva" vadovė, žurnalistė Gintarė Bakūnaite.

Paskutinį lapkričio savaitgalį „Cido“ arenoje rinksis 72 geriausi pasaulio dviračių treko atletai, kurie varžysis Tarptautinės dviračių sporto federacijos rengiamoje dviračių Čempionų lygoje. Apie išskirtine varžybas „Delfi rytas“ laidoje papasakos Lietuvos dviračių treko karalienė Simona Krupeckaitė, perspektyvieji jaunieji dviratininkai Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis, bei „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas.

Jaunosios kartos atlikėjo Viliaus Popendikio dainas galime išgirsti radijo stotyse bei televiziniuose projektuose, šįkart atlikėjas savo klausytojus nustebins dar viena premjera bei muzikiniu vaizdo klipu.

Uoslės praradimas sergant COVID-19 liga yra itin dažnas simptomas. Deja, kai kurie net ir pasveikę uoslės kurį laiką taip ir neatgauna. Į klausimą, kaip greičiau atgauti uoslę bei į kitus skaitytojų atsiųstus klausimus atsakė šeimos gydytojas Valerijus Morozovas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai