Delfi rytas. Kokių pokyčių į restoranų sektorių įnešė skaudžiai jiems kirtęs karantinas? (0)

43159
2021 m. birželio 25 d. 08:34
Pagaliau miestų gatvės vėl šurmuliuoja, žmonės lankosi kavinėse, restoranuose ir baruose. Bet pusantrų metų užsidarymo paveikė šį sektorių, tad kokių pokyčių į šį sektorių įnešė karantinas, kalbėsime su restoranų konsultante, tinklaraštininke Urte MikelkevičiūteVasaros metu, ypač per karščius, dalis žmonių susiduria su nemalonia problema – kojų tinimu. O tinstant kojomis neretai neišvengiama ir nuospaudų. Kaip sau padėti, mums patars „Gintarinės vaistinės“ vaistininkas Tadas Labanauskas.

Jeigu šiandien pasiūlytumėm jums fantastišką visiškai apmokėtą kelionę, ar sutiktumėte išskristi jau rytoj? „Keliauti vėl paprasta“ – tokiu šūkiu „Lietuvos oro uostai“ kartu su partneriais pristato žaidimą, kurio laimėtojai išskris į spontanišką kelionę nežinoma kryptimi. O šią avantiūrą užfiksuos „Delfi“ kelionių ambasadorius žurnalistas Orijus Gasanovas.

„Delfi ryte“ – premjera. Legendinės grupės „Man-go“ merginos Rima Petrauskytė-Paulauskienė ir Gabija Sruogiūtė-Stašienė pristatys naujausią kūrinį „Gyvenime sekas“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai