Delfi rytas. Kokių Lietuvai svarbių sprendimų gali priimti pasaulio lyderiai COP27 klimato kaitos konferencijoje? (0)

15079
2022 lapkričio mėn. 17 d. 11:00
Atvėsus orams keisti reikia ne tik garderobą, bet ir odos priežiūros rutiną. Kuo šaltis pavojingas mūsų odai, kokias dažniausiai klaidas darome ir ką turėtume daryti kitaip šaltuoju metų laiku, klausime gydytojos dermatologės Jurginos Ūselienės.

Rubrikoje „Knyginėjimai. Trumpai“ pakviesime jus nusikelti į karštąją Meksiką – džiunglių tyrinėtoja ir aplinkosaugininkė Saulė Paltanavičiūtė pristatys savo naują knygą „Džiunglių istorijos“.

Egipte jau antrą savaitę vyksta Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencija COP27, kurioje beveik dviejų šimtų šalių vyriausybių atstovai aptaria, kokių veiksmų imsis mažindami planetos atšilimą skatinančių dujų išmetimus. Su Lietuvos delegacija konferencijoje dirba ir aplinkos viceministras Danas Augutis, su kuriuo laidoje ir aptarsime, ko tikimasi pasiekti viršūnių susitikime ir kaip tai atsilieps Lietuvai.

Koronavirusu persirgo apie vienas milijardas pasaulio žmonių, o pokovidinis sindromas kankina net puse visų persirgusių. Gydytojai sako, jog tai didžiulė ekonominė problema, nes daugelis žmonių iškrenta iš darbo rinkos, o kartu apkraunamas ir sveikatos sektorius. Tačiau ne visi simptomai gali byloti apie ilgojo kovido požymius. Kaip atskirti šią diagnozę ir kiek ilgai simptomai gali užsitęsti, aiškinosi Titas Atraškevičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai