Delfi rytas. Kokie pokyčiai po seimo rinkimų laukia LGBT bendruomenės ir ką buvęs Biržų meras norėtų nuveikti parlamente (6)

34624
2020 m. spalio 13 d. 08:19
Lietuvoje sekmadienį įvyko pirmasis rinkimų į Seimą turas – išrinkta pusė narių į parlamentą. Antrajame rinkimų ture varžysis daugiausia balsų surinkę kandidatai vienmandatėse apygardose. „Delfi ryte“ — pokalbis su Sėlos vakarinėje apygardoje save išsikėlusiu kandidatu Valdemaru Valkiūnu, kuris, surinkęs 17 proc. rinkėjų balsų, antrame ture varžysis su konservatorių kandidatu Matu Maldeikiu, surinkusiu 15 proc. rinkėjų balsų. Taip pat kalbėsime su „Laisvės partijos“ kandidatu į Seimo narius Tomu Vytautu Raskevičiumi, kuris Seimo nario mandatą užsitikrino suskaičiavus balsus daugiamandatėje apygardoje.

Spalio 13 d. minima Europos saugaus eismo diena. Apie situaciją ir saugumą Lietuvos keliuose kalbėsime su Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininku Vytautu Grašiu.

O laidos pabaigoje – atlikėjos ir aktorės Mildos Rasilavičiūtės naujausios dainos ir vaizdo klipo „Stay“ premjera. Kūrinį mergina sukūrė kartu su muzikos prodiuseriu Leonu Somovu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai