Delfi rytas. Kokie pokyčiai lauks laikančių vairavimo egzaminą?Legendinės grupės „Poliarizuoti stiklai“ lyderio gyvas pasirodymas (0)

27718
2020 m. rugsėjo 4 d. 08:56
„Regitra“ kitąmet B kategorijos siekiantiems vairuotojams praktikos egzaminuose žada įtraukti papildomą savarankiško vairavimo užduotį – vairuoti su navigacijos priemonėmis. Tad apie pokyčius, kurie laukia būsimų vairuotojų, kalbėsime su „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotoju Sauliumi Šuminu.

Šį šeštadienį – rugsėjo 5-ąją – į Kauną suplūs ėjimo ir aktyvaus laisvalaikio entuziastai iš visų šalies kampelių. Greta Nemuno išsidėsčiusiame Panemunės šile 15-ąjį kartą Lietuvoje ir 5-ąjį kartą Kaune vyks tradicinės, jubiliejinės „IKI Ėjimo varžybos“.Apie tai — pokalbis su „Walk15“ programėlės įkūrėja Vlada Musvydaite.

O laidos pabaigoje bus gyvos muzikos. Legendinės grupės „Poliarizuoti stiklai“ lyderis Šarūnas Mačiulis mūsų studijoje atliks naujausią dainą „Nesinervuok“ ir pristatys ką tik išleistą plokštelę „Poliarizuoti stiklai. Geriausios dainos. 2 dalis“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai