Delfi rytas. Kodėl Nausėda delsia patvirtinti Šimonytės komandą? (15)

29859
2020 m. gruodžio 2 d. 08:32
Praėjo lygiai dvi savaitės nuo to, kai Ingrida Šimonytė paskelbė kandidatus į ministrus, o kol kas galutinio verdikto iš prezidento Gitano Nausėdos nesame sulaukę. Antradienį su paskirtąja premjere susitikęs prezidentas pažėrė kandidatams kritikos, tačiau kas konkrečiai neįtiko Nausėdai, nėra atskleidžiama. Kodėl esant tokiai sudėtingai pandemijos situacijai Lietuvoje, kai naujos valdžios sprendimų valdant viruso plitimą reikia čia ir dabar, dar neturime paskirtų ministrų — pokalbis su Mykolo Romerio universiteto politologe Rima Urbonaite.

15-18 proc. porų visame pasaulyje, kaip ir mūsų šalyje, skundžiasi vaisingumo sutrikimais arba yra nevaisingos, tad kas šešta pora negali susilaukti vaikų. Kokios priežastys lemia nevaisingumą ir kokiais būdais šią problemą galima išspręsti, kalbėsime su Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadove prof. dr. Rūta Nadišauskiene.

Tradiciškai prieš Kalėdas Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko kviesdavo dailiojo čiuožimo gerbėjus į „Liepsnojančio ledo“ šou. Dėl suprantamų priežasčių to šiemet nebus, bet viskas keliasi į Delfi. Kalėdų laikotarpiu Delfi TV žiūrovų laukia filmas „Kalėdos ant ledo“, o iki to laiko skaitytojams ir žiūrovams pasakojame išskirtines istorijas iš ledo meistrų gyvenimo. Atsiminimais laidoje dalinsis ilgametis „Liepsnojančio ledo“ vedėjas Dainių Martinaitis ir šokėjas Povilas Vanagas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai