Delfi rytas. Kiek paskiepytų žmonių reikia norint įveikti delta atmainą ir negrįžti į karantiną? (2)

50582
2021 m. liepos 5 d. 08:28
Lietuva pagaliau pasiekė žaliąją zoną, tam akivaizdžiai įtaką padarė vakcinacija ir sezoniškumas, tačiau klausimų dėl tolimesnio pandemijos valdymo dar lieka daug, juos aptarsime su duomenų mokslininku Vaidotu Zemliu-Balevičiumi.

Jaunieji tyrėjai pirmą kartą Lietuvoje sugebėjo į DNR molekulę įrašyti skaitmeninę informaciją: MP3 formatu išsaugotą Tautišką giesmę. Valstybės dienos proga šį nekomercinį projektą pristato įmonė „Genoma“, o išskirtinis eksponatas bus padovanotas Valstybės pažinimo centrui. Su mumis - projekto „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ vadovas Tomas Vitkauskas.

Nusikelsime į vasaros sostinę Palangą. Su Palangoje esančio restorano vadove Karolina Savickyte pasikalbėsime apie tai, ką šiemet siūlo pajūrio verslininkai ir ko labiausiaiišsiilgę poilsiautojai.

Delfi rytas“ – nuo šiol kiekvieną rytą su jumis sveikinasi iš TV Coffee House, esančio Vilniuje. Išskirtinę vietą, kur galima ne tik išgerti kavos, bet ir stebėti televizijos užkulisius, išskirtiniais piešiniais papuošė iliustratorė Indrė Vaičiukaitė, kuri svečiuosis laidoje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai