Delfi rytas. Kibernetinės atakos prieš Lietuvą: ar galėjom joms pasiruošti anksčiau ir kiek dar žalos gali padaryti įsilaužėliai? (0)

28863
2022 birželio mėn. 28 d. 11:00
Pastarosiomis dienomis išaugo paskirstymo paslaugų trikdymo kibernetinių atakų skaičius, apie tai skelbia Nacionalinis kibernetinio saugumo centras. Krašto apsaugos ministerija sako, kad dauguma atakų nukreiptos prieš valstybės, finansų ir susisiekimo institucijas. Rusijos kriminaliniai programišiai „Killnet“ paskelbė, kad atakas rengia jie, reaguodama į situaciją dėl Kaliningrado tranzito. Ar Lietuva galėjo būti pasiruošusi tokioms atakoms geriau, šiandien klausime asociacijos „Infobalt“ direktoriaus Mindaugo Ubarto.

Vasara – linksmybių ir atostogų metas, tačiau specialistai įspėja, kad vasara neapkarstų, atostogaujant ar leidžiantis į keliones su vaikais būtina ne tik atidžiai stebėti jų sveikatos būklę, bet ir tinkamai adaptuoti pirmosios pagalbos vaistinėlę. Tad kaip pasirūpinti mažaisiais karštuoju metų laiku, mums patars „Gintarinės vaistinės“ vedėja Giedrė Tautkevičienė.

Ieškantiems iššūkių vasaros atostogoms Lietuvoje, „Surink Lietuvą“ komanda pristato savarankiško keliavimo rinkinį – „Surink Lietuvą. Apžvalgos bokštai“. Daugiau apie tai papasakos projekto „Surink Lietuvą“ autorė Lina Baublienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai