Delfi rytas. Kelionių pasiilgusiems: ar šiemet verta planuoti atostogas užsienyje? (2)

94585
2021 m. sausio 5 d. 08:41
Po 2020 ištikusio kelionių bado, tikimės, jog sėkmingas skiepijimas mums ir vėl leis keliauti ten kur norime, o ne tik ten, kur galima. Kada jau galėsime planuoti keliones ir pirkti bilietus bei kur keliausime 2021-aisiais — apie tai pasikalbėsime su keliautoju, kelionių organizatoriumi Rimvydu Širvinsku-Makaliumi ir Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidente Žydre Gaveliene.

Po svajonių apie būsimas keliones pasikalbėsime apie motyvaciją išlipti iš lovos. Naujųjų metų išvakarėse ne vienas išsikėlėme naujų tikslų: nuo rytojaus pradėsiu sportuoti. Mesiu rūkyti. Nebevalgysiu po 18 valandos. Eisiu anksčiau miegoti. Kaip tokius pažadus įgyvendinti? Apie motyvaciją judėti ir pasirūpinti savo fizine būkle kalbame su treneriu ir sveikos gyvensenos mokytoju Ignu Bakėjumi.

Jeigu šiemet pasižadėjote ne tik sportuoti, bet ir sveikiau maitintis, motyvacijos reikės dar daugiau. Bet ar tikrai dietos, iškrovos dienos, tam tikrų produktų atsisakymas yra tinkamas kelias į gerą savijautą? Kurie svorio metimo būdai yra žalingi sveikatai, o kurie iš tiesų veikia – tai papasakos dietistė Vaida Kurpienė.

Ir, žinoma, karščiausios naujienos iš Dakaro – vakar Dakaro ralyje Benediktas Vanagas finišavo penkioliktas, o Vaidotui Žalai ralis pasibaigė, kur kas liūdniau. Dinos Sergijenko parengtame reportaže su žinosite, kas nutiko trasoje ir kokie planai dabar sukasi V. Žalos galvoje.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai