Delfi rytas. Keliautojas Filipas tikina, kad įspūdingos kelionės prieinamos visiems: kiek kainuoja metai nuotykių egzotiškuose kraštuose (2)

37795
2021 m. spalio 14 d. 08:39
Šiandien minima Pasaulinė regėjimo diena, o rytoj – Pasaulinė baltosios lazdelės diena. Kokios priežastys lemia regos ligų atsiradimą, ką galime padaryti patys, norėdami išsaugoti regėjimą ir su kokiomis problemomis šiandien susiduria silpnaregiai? Apie tai šį rytą kalbėsime su gydytoju oftomologu doc. Arvydu Gelžiniu.

„Knygų klube“ agronomijos mokslų daktaras ir žinomiausias Lietuvos bitininkas Algirdas Amšiejus pristatys savo naują knygą „Bičių metai“ ir papasakos, kodėl žmonija negali gyvuoti be bičių.

Ko gero, daugelis yra pasvajojęs savo gyvenamąją vietą bent pusmečiui iškeisti į egzotišką kraštą ar ilgėliau pakeliauti po įvairias šalis. Tačiau toks gyvenimo pokytis, atrodo, pareikalautų itin daug pastangų ir finansų. Vis tik keliautojas ir verslininkas Filipas Borcovas sako, kad keliauti ir dirbti galima bet kokiomis sąlygomis ir tai įrodė po pirmojo karantino, kai trumpa darbinė kelionė į Turkiją užsitęsė gerokai ilgiau – metus laiko negrįžo į Lietuvą ir spėjo pagyventi net dvylikoje šalių. Tad apie keliones ir nuotykių troškulį pasikalbėsime su pačiu Filipu.

Turinio platforma „Delfi Plius“ pasiekė 15 tūkstančių prenumeratorių. Šia proga „Delfi Plius“ komanda vadovė Julija Vercinskė ir reklamos projektų vadovas Tomas Stasiukevičius papasakos apie „Delfi plius“ naujienas ir išskirtines privilegijas platformos prenumeratoriams.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai