Delfi rytas. Kaunas sieks rekordo – per vieną dieną daugiausiai gyvybes gelbėti išmokusių žmonių (0)

24894
2022 gegužės mėn. 20 d. 11:00
Jau šį sekmadienį Santakos parke vyks renginys „Kaunas gaivina“, kurio metu gydytojai renginio svečius išmokys svarbiausių gyvybes gelbstinčių pirmosios pagalbos veiksmų ir sieks rekordo – daugiausiai gaivinti išmokytų žmonių Lietuvoje per vieną dieną. Daugiau apie visa tai mums papasakos Kauno klinikų skubiosios medicinos gydytoja rezidentė Gabrielė Mickutė ir Kauno klinikų skubiosios medicinos gydytojas Vytautas Aukštakalnis.

Elektrinės estrados duetas „Superkoloritas“ grįžta su geromis naujienomis – grupė pristato savo debiutinį albumą „Debiutas“, kurį pristatys grupės nariai Adomas Koreniukas ir Giedrė Nalivaikaitė.

Jau šiandien startuoja didžiausias populiariosios kultūros renginys Baltijos šalyse „Comic Con Baltics 2022: Together with GameOn“. Ko tikėtis šį savaitgalį, papasakos „Comic Con Baltics“ persirengėlės (angl. cosplayers) Valda Ruzgienė ir Virginija Juodakytė.

Laidoje išvysite panevėžio menininkų sukurtą kūrinį „Wounded Angel“, kurio klipas sukurtas unikaliu cianotipijus principu, o viena iš jo kūrėjų atlikėja Godą Sasnauskaitė–Godo Yorke laidoje koncertuos gyvai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai