Delfi rytas. Kas nutiktų, jei Lietuva nuspręstų įsigyti rusišką „Sputnik V“ vakciną? (123)

41677
2021 m. kovo 12 d. 07:59
Lietuvos valdžia ne kartą skeptiškai pasisakė apie galimybę naudoti Rusijoje gaminamus „Sputnik V“ skiepus ir yra apsisprendusi pirkti tik Vakarų kompanijose pagamintas vakcinas. Kol pasaulis vakcinuojasi, apie skiepus sklinda įvairiausių melagienų. Ar rusų ar kinų kurtos vakcinos gali būti naudojamos kaip politinis įrankis ir kokios melagingos naujienos dažniausiai sklinda, kalbėsime su VU komunikacijos fakulteto partnerystės docente Dalia Bankauskaite.

Knygų klube“ nusikelsime į tarpukario ir Antrojo pasaulinio karo paliestus Kėdainius su knyga „Fata Morgana“ ir jos autore Sonata Dirsyte.

Tikriausiai ne vienas girdėjo apie prieš šimtmetį pasaulį supučiusį ispaniškąjį gripą. Ši pandemija tuo metu nusinešė neregėto masto skaičių gyvybių - kas sukėlė tokią pandemiją, ar mes esame apsaugoti nuo panašių protrūkių ateityje, ką apskritai žinome apie gripą bei virusus, pamatysite kolegos Tito Atraškevičiaus reportaže.

Muzikinio projekto „Lietuvos balsas” dalyviai žengė į finišo tiesiąją — šiemet finaliniam ketvertui suteikta unikali galimybė paruošti po autorinį singlą, prie kurių prisidėjo dalyvių mokytojai ir kiti muzikos profesionalai. O šį rytą sveikinsimės su vienu iš finalininku Artūru ir jo mokytoju Justinu Jaručiu.

Delfi ryte“ — dar daugiau muzikos. Ne tik muzikos, bet ir meilės. Dainininkė Rasa Kaušiūtė pristato naujausios dainos „Gal“ vaizdo klipą. O šis kūrinys – apie karantino metu užgimusius jausmus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai