Delfi rytas. Kas laukia Amerikos po dramatiškos prezidento rinkimų kovos?Alfo patarimai, kaip lengvai ir greitai iškepti tobulą pyragą (2)

35046
2020 m. lapkričio 6 d. 08:42
Antradienį prasidėję JAV prezidento rinkimai tapo visą savaitę trunkančia drama — dabartinio prezidento Donaldo Trumpo pareiškimai apie neteisėtus rinkimus ir reikalavimas nutraukti balsų skaičiavimą ir iki paskutinės minutės išliekanti intriga – kas surinks lemiamus 270 rinkikų kolegijos balsų. Apie itin dramatiškus rinkimus ir jų baigtį kalbame su viešųjų ryšių ekspertu Mykolu Katkumi.

Skaičiuojama, kad nuo 2015 metų sutelktinio finansavimo būdu buvo sukaupta apie 34 milijardai JAV dolerių. Kas yra tas sutelktinis finansavimas, kaip jis veikia Lietuvoje, ar gali pakeisti bankų paslaugas ir kokios grėsmės yra skolinantis ar skolinant tokiu būdu – kalbame su „Nordstreet“ atstovu Tomu Medeckiu.

Jau ne pirmus metus lapkričio 6-tą Lietuvoje yra minima pyragų diena. Kaip greitai ir lengvai gardžiu pyragu nudžiuginti savo artimuosius mums papasakos Alfas Ivanauskas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai