Delfi rytas. Kas kaltas dėl 188 tūkst., kuriuos Alytaus savivaldybė pervedė sukčiams? (0)

36135
2020 m. gruodžio 4 d. 09:13
Alytaus savivaldybė pervedė 188 tūkst. eurų į sukčių sąskaitą – tai vakar patvirtino Alytaus meras Nerijus Cesiulis. Kaip savivaldybės darbuotojai pakliuvo į sukčių žabangas, kalbėsime su Alytaus savivaldybės administracijos direktoriumi Jurgiu Krasnicku. Kaip veikia sukčių schemos, ar tokie sukčiavimo atvejai pasitaiko dažnai ir kaip apsisaugoti, patars „Swedbank“ spaudos atstovas Saulius Abraškevičius.

Nors dabar daugiausiai kalbama apie koronaviruso pacientus, kitos ligos niekur nedingo. Žmonės kasdien išgirsta tokias diagnozes kaip vėžys, pereina neretai sudėtingą ir varginantį gydymą, o tada bando atsistatyti po ligos. Ne tik gydytojai, bet ir vaistininkai gali padėti onkologiniams ligoniams, tad šįryt savo patirtimi pasidalins vaistininkė Kristina Vaičaitienė, kuri ne tik 17 metų dirba vaistinėje šalia onkologinius ligonius gydančios klinikos, bet ir pati susidūrė su šia diagnoze.

„Delfi ryte“ — premjera. Evelina Beivydaitė, gerbėjams žinoma EveBei slapyvardžiu, pristato naujausią vaizdo klipą „Praeitas etapas“. Jam savo fizinę formą atlikėja ruošė visus metus ir sako, kad naujuoju klipu brėžia ribą tarp erotikos ir sporto. Kalbėsime su pačia atlikėja EveBei ir pamatysime naujausią jos vaizdo klipą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai