Delfi rytas. Karybos ekspertas apie Ukrainos žvalgybos informaciją: kiek realus Rusijos planas įvykdyti teroristinį išpuolį Astravo AE (0)

36865
2022 lapkričio mėn. 21 d. 11:00
Ukrainos karinė žvalgyba sekmadienį pranešė, kad Rusijos specialiosios tarnybos artimiausiu metu Baltarusijos teritorijoje planuoja įvykdyti kelis teroristinius išpuolius prieš ypatingos svarbos Baltarusijos infrastruktūros objektus, ypač šalia sienos su Lietuva esančią Astravo atominę elektrinę. Daugiau apie galimas grėsmes ir prognozes karo fronte pasikalbėsime su karybos ekspertu, Lietuvos kariuomenės atsargos majoru Dariumi Antanaičiu.

Kodėl protingi žmonės kartais priima kvailus sprendimus, kas padeda, o kas trukdo priimti reikiamą sprendimą? Tai mums padės išsiaiškinti neuropsichologijos mokslų daktarė Ramunė Dervanskienė.

Delfi ryte – premjera. Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato pirmą autorinį kūrinį – šventinį singlą „Rasim kelią į namus“.

Pastaraisiais metais būsto kainoms kylant rekordiškai, žmonės nekilnojamąjį turtą pirkdavo statyboms net neprasidėjus. Vis tik per porą metų kai kurie būstai pabrango netgi daugiau nei trečdaliu. O kaip vis brangstantis nekilnojamasis turtas veikia būsto nuomos kainas, ar jaučiamas kainų kritimas ir kokių naujovių galime sulaukti šioje rinkoje, šiandien ir pasikalbėsime. Laidoje svečiuosis nekilnojamojo turto analitikas Arnoldas Antanavičius ir „Releven“ tvarumo ir inovacijų direktorius Guido Wolf.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai