Delfi rytas. Karybos ekspertas Antanaitis – apie Kremliaus veiksmus ir kaip keisis karo eigarusai internete dažniausiai klausia: kaip išvykti iš Rusijos? (0)

31463
2022 rugsėjo mėn. 21 d. 11:00
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šiandien paskelbė apie dalinę mobilizaciją šalyje, tai jis pats patvirtino savo kalboje, kuri buvo nukelta į trečiadienį. Kaip tai paveiks karo eigą klausime karybos eksperto Dariaus Antanaičio.

Tai, kad elektra buityje mums itin reikalinga, abejonių nekyla, tačiau išaugus elektros kainoms klausimas „Kaip taupyti elektrą?“ tampa itin aktualus. Efektyviausius taupymo būdus laidoje aptarsime su „Ignitis grupės“ energetinio efektyvumo programos vadove Asta Vaituleviče ir Lietuvos energetikos agentūros patarėja Agne Bagočiūte.

Taip pat laidoje svečiuosis viena iš moterų stovyklos organizatorių, „Ką darai, daryk gerai“ įkūrėjų Rasa Jusionytė ir papasakos, kokie ženklai rodo, kad metas stabtelėti ir įsiklausyti į save.

Vasarą Europą sekinę karščiai sukėlė daug žalos ne tik pavieniams gyventojams, bet ir įvairioms verslo šakoms. Apie orų poveikį šalių ekonomikoms bei investuotojų pasirinkimams pokalbis su „Swedbank“ Lietuvoje ekonomiste Greta Ilekyte.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai