Delfi rytas. Karščių pasekmės sveikatai: kardiologo Šerpyčio patarimai, kokių signalų neignoruoti (0)

32117
2021 m. liepos 16 d. 08:45
Lietuvoje tęsiasi tropiniai karščiai, ir šiandien termometrų stulpeliai kils virš 30 laipsnių, tad per tokį karštį reikia atkreipti dėmesį į savijautą ir būti ypač atsargiems, jei turite širdies ir kraujotakos sistemos sutrikimų. Apie tai, kaip elgtis per karščius ir kokių signalų nevalia ignoruoti, kalbėjome su kardiologu Roku Šerpyčiu.

Vakar baigėsi daugiau nei dvi savaites Lietuvoje virtualiai vykęs pirmasis Europos antreprenerystės festivalis „Gen-E 2021“. Nuotolinis renginys apjungė du kasmetinius, didžiausius Europos jaunimo verslumo konkursus – moksleivių ir studentų. Europos moksleivių verslumo konkurse buvo apdovanoti ne tik versliausi moksleiviai, bet ir pirmą kartą – šauniausi europinio „Junior Achievement“ tinklo mokytojai. Viena geriausių Europos ekonomikos ir verslumo mokytojų pripažinta ir pedagogė iš Kauno Laima Girdauskienė, kuri kartu su „Lietuvos Junior Achievement“ vadovė Andželika Rusteikiene papasakos apie konkursą ir moksleivių verslumo skatinimą.

Pasikalbėsime apie ateities profesijas – ką mokytis šiandien, kad ateityje būtumėte paklausūs darbo rinkoje. Apie tai, kokių specialistų reikės ateities verslui, kalbėsime su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriumi Daliumi Misiūnu.

Lietuvos žurnalistų sąjungos Kelionių žurnalistų klubas rengia ekspediciją „Lai Vėjus 2021“ į Vengriją, skirtą buvusio klubo nario Pauliaus Normanto atminimui. Apie šį žygį pasikalbėsime su Kelionių žurnalistų klubo prezidentu Gerimantu Statiniu ir klubo nare Aiste Žilinskiene.

Tradiciškai penktadienį skelbsime „Delfi plius“ vasaros konkurso savaitės laimėtoją ir pretendentą laimėti „Mazda“ elektromobilį.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai