Delfi rytas. Karingi Rusijos priekaištai dėl tranzito ribojimų: ką reikštų, jei Kremlius atšauktų Lietuvos nepriklausomybės pripažinimą? (0)

23496
2022 m. birželio 21 d. 10:20
Iš Kremliaus – grasinimai Lietuvai dėl neva taikomos Kaliningrado blokados pasirodė po to, kai Lietuva ėmė taikyti rusiškų krovinių tranzito į Kaliningrado sritį apribojimus, įsigaliojus ES sankcijoms. Sankcijos buvo patvirtintos kovo 15-ąją, kai buvo įvesti ribojimai rusiškam plienui ir kitų juodųjų metalų produktams pagal sutartis, sudarytas iki birželio 17-osios. Rusijos viešojoje erdvėje pradėjo lietis raginimai „imtis atsakomųjų priemonių ir konkrečių veiksmų prieš Lietuvą“. Ką iš tiesų gali reikšti tokie karingi pareiškimai, klausime Vytauto Didžiojo universiteto Filosofijos ir socialinės kritikos katedros vedėjo profesoriaus Gintauto Mažeikio.

Laidoje pasidomėsime vyrų psichikos sveikata. Emocinį vyrų sveikatingumą skatinantis projektas „Gentys“ kviečia į unikalų festivalį tuos, kurie nori sustiprinti ryšį su sūnumi ar tėvu, susirasti naujų draugų ar tiesiog atsikvėpti nuo kasdienybės ir iš naujo peržvelgti išsikeltus gyvenimo tikslus. Daugiau apie tai pasikalbėsime su psichologu Antanu Grižu.

Delfi ryte“ – premjera. Atlikėja ir dainų kūrėja Ingrida Toleikytė – I. T. pristatys naują kūrinį.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7475
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7698