Delfi rytas. Karinė operacija prieš civilius Baltarusijoje: kokių sankcijų iš ES ir NATO sulauks Lukašenkos režimas? (0)

61176
2021 m. gegužės 24 d. 08:06
Naują savaitę tradiciškai pradėsime su duomenų mokslininku Vaidotu Zemliu-Balevičiumi, su kuriuo aptarsime pandeminius skaičius ir tai, kas pasikeitė per savaitę.

Vakar Aleksandro Lukašenkos režimas perėmė ir Minske nutupdė iš Atėnų į Vilnių skridusį lėktuvą, kad sulaikytų Baltarusijos opozicijos aktyvistą ir žurnalistą Romaną Protasevičių. Kokią žinutę pasauliui siunčia tokie Baltarusijos valdžios veiksmai ir kaip į šį incidentą reaguoja tarptautinė bendruomenė – apie tai kalbėsime su Rytų Europos studijų centro vadovu Linu Kojala. O kokios Lietuvos galimybes griežtai reaguoti į šią situaciją klausime Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko Žygimanto Pavilionio.

Šiandien prasideda 5 dienas truksiantis didžiausias Baltijos šalyse inovacijų festivalis LOGIN 2021. Išsamiau apie konferenciją, pranešėjus, temas ir viską, ką reikia žinoti, ketinantiems dalyvauti – papasakos LOGIN vadovė Sandra Meškauskaitė-Stepšienė.

Šeštadienį vykusi „Eurovizija“ jau turi nugalėtoją. Juo tapo Italijos atstovai, o visų lietuvių širdžių nugalėtojai – grupė „The Roop“ – užėmė aštuntąją vietą. Laidoje kalbėsime su ką tik iš Roterdamo grįžusia „Delfi“ rubrikos „Veidai“ redaktorė Gintarė Urnikienė, kuri papasakos, kaip po didžiojo pasirodymą jaučiasi Lietuvos atstovai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai