Delfi rytas. Karantino sąlygos laisvėja, vakcinacijos apimtys didėja, bet lietuvių nerimas nemažėja: ko bijome labiausiai? (0)

36255
2021 m. gegužės 18 d. 07:54
Karantino sąlygoms laisvėjant atrodytų, kad visuomenei tai turėtų suteikti daugiau vilties dėl laisvėjančio gyvenimo, gerėjančių sveikatos ir saugumo perspektyvų. Tačiau tyrimas rodo priešingai – net ir laisvėjant karantinui, visuomenės baimių nemažėja. Kodėl žmonės jaudinasi ir kaip sumažinti nerimą laidoje kalbėsime su „Nerimo klinikos“ psichologe Vaida Stankute.

Šią savaitę paskelbta, kad Lietuvoje pasibaigė gripo sezonas. Koks buvo šiųmetis gripo sezonas ir kaip jį paveikė pandemija kalbėsime su NVSC Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausiąja specialiste Greta Gargasiene.

Jau po poros savaičių įvyks 9-tus metus iš eilės organizuojamas tarptautinis ir vienas svarbiausių Lietuvos startuolių renginių „Startup Fair: Recharge 2021“. Registracija į startuolių kovas baigsis jau šiandien, tad jau galime pasmalsauti, kokios idėjos šiemet populiariausios, o apie tai kalbėsime su „Startup Lithuania“ vadove Roberta Rudokiene.

Pagaliau atėjo „Eurovizijos“ dalyvių bei konkurso gerbėjų ilgai lauktas metas – šiandien vyks pirmasis Eurovizijos pusfinalis. Tad laidos pabaigoje nusikelsime į Roterdamą, kur kolegė Gintarė Urnikienė seka visas „Eurovizijos“ naujienas ir papasakos mums, kaip prieš didįjį pasirodymą jaučiasi Lietuvos atstovai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai