Delfi rytas: kaip planuoti atostogas, kad jų laukimas būtų malonus ir nekeltų streso? (0)

38313
2022 gegužės mėn. 23 d. 11:00
Pasaulyje vienai įtampai keičiant kitą, žmonėms šiais metais tiesiog būtina atostogauti, atitrūkti nuo informacijos srauto ir negatyvių minčių. Kaip susiplanuoti atostogas ir suvaldyti nerimo jausmą patarimais dalinsis psichologas Justinas Burokas.

Iki vieno laukiamiausių metų renginio liko kiek mažiau nei dvi savaitės: LOGIN 2022 konferencija po metų pertraukos vėl visu pajėgumu grįžta į realią sceną. Ko šiemet tikėtis konferencijos dalyviams pristatys „Delfi“ konferencijų ir renginių skyriaus vadovė Sandra Meškauskaitė-Stepšienė.

Pokalbių šou „Nesiaukite live“ grįžta ir jau birželio 1 dieną laidų vedėjas Justinas Jankevičius kvies atidaryti vasarą drauge. Kas taps pirmuoju jo šou svečiu? Sužinosite laidoje.

Ko gero, kiekvienas buvęs abiturientas ir studentas prisimena tą jausmą aplankantį pavasarį – kai, rodos, reikia išmokti tiek daug, o laiko trūksta. Tokiais atvejais imamasi visų priemonių ir net skubama į vaistinę. Kas iš tiesų padeda sumažinti stresą ir pagerinti atmintį patars vaistininkas Kęstutis Beržinis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai