Delfi rytas. Kaip į darbą „neatsinešti“ namų problemų? (0)

27317
2021 m. rugpjūčio 24 d. 08:35
Tikriausiai kiekvienas svajoja apie darbą, į kurį kiekvieną dieną keliautų didelio noro ir motyvacijos vedini. Realu, kad tokių atvykstančių darbuotojų tikisi ir darbdaviai. Tačiau dažniausiai realybėje viskas kur kas sudėtingiau. Kaip vertėtų elgtis siekiant palaikyti gerus tarpusavio santykius su kolegomis, vadovais, net jei ne visais klausimais jūsų nuomonė sutampa? Apie tai kalbėsime su „Triple O Consulting“ organizacijų konsultante ir psichoterapeute Brigita Kaleckaite.

Ar ryžtumėtės keliauti po Europą su automobiliu, kuriam daugiau metų nei jums? Kol jūs svarstote ekstremalių kelionių asas Aurimas Valujavičius leidosi į pasivažinėjimą daugiau nei trisdešimtmetį skaičiuojančiu automobiliu, kelionės nuotykiais dalijasi su Delfi TV žiūrovais laidoje „Yugo broliai“, o šiandien vieši ir „Delfi rytas“ studijoje.

Lietuvos vaikinų rinktinės laukia itin rimtas iššūkis – mūsiškiai atrankoje į Europos vaikinų futbolo čempionatą priima pajėgią Ispanijos komandą. Kaip komandai sekasi ruoštis susitikimui su ispanais ir kitomis pajėgiomis bendraamžių rinktinėmis laidoje papasakos Lietuvos vaikinų iki 21 metų futbolo rinktinės treneris ir buvęs futbolininkas Marius Stankevičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai