Delfi rytas. Kaip atrodys Vilnius ir Kaunas Naujųjų išvakarėse: užgesintos eglės, eismo ribojimai ir kitos priemonės (2)

60078
2020 m. gruodžio 29 d. 08:02
Kaip rodo praėjęs šventinis savaitgalis, žmonės būriavosi viešose vietose, ne visi tinkamai dėvėjo kaukes, nepaisė judėjimo draudimų. Savivaldybės raginamos gesinti miestų egles, riboti eismą, keisti viešojo transport maršrutus. Kaip miestai pasiruošę užtikrinti tai, kad gyventojai nevyktų į miestų centrines aikštes, pasikalbėsime su Vilniaus ir Kauno miesto savivaldybių atstovais.

Su griežtu karantinu Lietuvoje įvesti apribojimai tiesiogiai paveikia kiekvieną šalies gyventoją – šiuo metu gyvename tiktai neįprastomis sąlygomis. Vienas iš ribojimų yra susijęs su galimybe privačioje erdvėje susiburti daugiau nei vienam šeimos ūkiui. Tad šįryt klausiame – kokiais atvejais pareigūnai gali pasibelsti į namų duris ir patikrinti, kiek šeimos ūkių susirinko prie kalėdinės eglutės. Mums patars advokatė dr. Dovilė Murauskienė.

Iki vakar vilniečiai galėjo siųsti savo nuotraukas projektui „Įžiebk Kalėdas balkonuose“ – miestiečiai buvo kviečiami puošti savo balkonus ir dalintis rezultatu. O įdomiausius balkonus dronu įamžino fotografas Adas Vasiliauskas, su kuriuo ir pasikalbėsime.

Netrukus sutiksime Naujuosius metus, o kaip susikurti šventinę nuotaiką ir dekoruoti namus,
patars dekoratorė, floristė Ieva Marija Frišmantė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai