Delfi rytas. Kainos muša rekordus: kiek dar brangs maistas ir kitos prekės?irklais per Atlantą: kaip keliautojas Valujavičius ruošiasi mirtinai pavojingam iššūkiui? (0)

23630
2022 liepos mėn. 5 d. 11:00
Infliaciją jaučia jau tikrai visi, sako ekonomistai. Kainų augimas perkopė 20 proc., o maisto kainos augo net 30 proc. Kas brango daugiausiai ir kiek dar kils kainos, klausime „Pricer.lt“ vadovo Arūno Vizicko ir „INVL Asset Management“ ekonomistės Indrės Genytės-Pikčienės.

Šį šeštadienį Vilniuje, prie Baltojo tilto, vyks festivalis „Ačiū, savanoriai!“, skirtas atsidėkoti visų Lietuvos organizacijų savanoriams už jų darbą. Renginį organizuoja „Stiprūs kartu“ bei „Lietuvos raudonasis kryžius“, renginio draugas – „Delfi“ iniciatyva „Tvari Lietuva“. Tad su mumis šį rytą – „Draugų dienos“ organizatorius Laurynas Šeškus, „Tvari Lietuva“ vadovė Rugilė Matusevičiūtė bei vienas iš festivalio organizatorių Edmundas Jakilaitis.

8500 km atstumas, pusdevinto kilometro gylis ir 4 mėnesiai Atlanto vandenyne – didžiausiam savo gyveniim iššūkiui besiruošiantis keliautojas Aurimas Valujavičius ketina irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną ir taip paminėti 90-ąsias lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio metines. Apie milžiniškų fizinių ir psichologinių jėgų reikalaujantį iššūkį kalbėsime su keliautoju.

Portale „Delfi“ tęsiasi projektas „Rusija. Blogio veidai“, šiandien publikuotas pirmasis projekto tekstas apie tai, kaip pasikeitė rusų kasdienybė Vakarams įvedus sankcijas. Pilną publikacijos variantą gali pasiekti „Verslas plius“ vartotojai. Daugiau apie naują turinį pasikalbėsime su projekto „Rusija. Blogio veidai“ bendraautore žurnaliste Gintare Bakūnaite ir rubrikos „Verslas plius“ redaktore.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai