Delfi rytas. Ką būtina žinoti prieš skiepijantis nuo COVID-19: ko negalima daryti po skiepo, o kas tėra rekomendacija? (0)

82967
2021 m. balandžio 27 d. 08:33
Laidoje sužinosite, ką galima ir ko negalima daryti pasiskiepijus. Įsibėgėjant vakcinacijai nuo COVID-19, žmonėms kyla vis daugiau su tuo susijusių klausimų. Kaip elgtis pakilus temperatūrai, ar galima maudytis, vartoti alkoholį ar kasdienius vaistus? Į visus dažniausiai užduodamus klausimus atsakys šeimos gydytojas Valerijus Morozovas.

Misija Sibiras“ skelbia apie projekto veiklų stabdymą ir praneša, kad projekto veiklos finalas numatomas birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną. Būtent tą dieną, prieš 15 metų, išvyko pirmoji „Misija Sibiras“ ekspedicija. Kodėl šis projektas stabdomas ir ko pavyko pasiekti per jo gyvavimo laiką papasakos „Misija Sibiras“ projekto vadovė Aistė Eidukaitytė.

Ar esate girdėję apie trumpos žarnos sindromą? Tai reta liga, kuri Lietuvoje diagnozuojama 1- 2 vaikams per metus, o pasaulyje kiekvienais metais tokių atvejų nustatoma maždaug trys milijonai. Turint šį sindromą su dideliais iššūkiais ir išbandymais susiduria tiek pacientai, tiek juos slaugantys artimieji. Kas tai per liga ir kaip ją atpažinti šiandien laidoje papasakos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Vaikų ligoninės gydytojas, vaikų gastroenterologas profesorius Vaidotas Urbonas, o su kokiais iššūkiais susiduriama gydant šią ligą kalbėsime su ligoniukės mama Viktorija.

Apie skaidulų naudą organizmui girdime kone kiekvieną dieną, tačiau ar tikrai žinome kiek mūsų organizmui jų reikia? Apie visa tai mums pasakos gydytoja dietologė Kristina Jasmontienė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai