Delfi rytas. „Juodojo penktadienio“ išpardavimų pinklės: kaip sutaupyti ir neapsigauti (0)

12213
2022 m. lapkričio 22 d. 10:41
Artėjant išpardavimų karštinei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorė Goda Aleksaitė prisimins pagrindines vartotojų teises bei patarimus, ką daryti, kad „Juodasis penktadienis“ nesibaigtų tokiais pat juodais prisiminimais.

Jau antruosius metus vykstantis Nacionalinis judumo iššūkis pasiekė savo finišą – šiandien bus apdovanoti Lietuvos Prezidento inicijuoto projekto nugalėtojai. Apie projekto idėją ir pasiekimus šiandien kalbamės su Agila Barzdiene, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos kanclere ir Vlada Musvydaitė-Vilčiauskė, programėlės #walk15 kūrėja.

Artėjantis šventinis laikotarpis yra darbymetis ne tik prekybininkams ar švenčių organizatoriams, bet ir atliekų vežėjams. Ko lietuviai per šventes išmeta daugiausiai ir kaip galime sumažinti savo šiukšlių kiekį? Apie tai pokalbis su „EMP Recycling“ generaliniu direktoriumi Dariumi Valeika ir iniciatyvos „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėju Giedriumi Buču.

Laidoje viešės ir legendinis MMA sporto šakos kovotojas, treneris, asociacijos „Blade Fights“ įkūrėjas Romualdas Klimavičius, kuris drauge su Tomu Skamaročiumi pristatys Kaune vyksiantį naują MMA turnyrą.
Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai