Delfi rytas. Juodasis penktadienis — pasipelnymas prekybininkams ar galimybė sutaupyti? (13)

32003
2020 m. lapkričio 27 d. 08:54
Visame Vakarų pasaulyje šiandien vyksta Juodasis penktadienis – didžiausių išpardavimų ir nuolaidų diena parduotuvėse per metus. Kalbėsime apie tai, ar Juodasis penktadienis tik prekybininkų šventė, ar reali galimybė sutaupyti? O su psichologu aiškinsimės, kaip žmones veikia nuolaidos, kas yra emocinis apsipirkinėjimas ir kaip pastebėti savo elgesį nuolaidų metu.

Medicinos sistema šiuo metu perkrauta, dėl to susitarti dėl vizito pas gydytoją gali būti sudėtinga. Vis tik, ne visais atvejais būtina kreiptis į gydytoją, kartais gali padėti ir vaistininkas. Tad kada gali padėti vaistinių darbuotojai, o kada vis tik kreiptis į gydytoją, Patars vaistininkas Tadas Labanauskas.

Nepaisant karantino ir griežtų jo sąlygų, taikomų kultūros sektoriui, teatras keliasi į internetą. Šiuo metu Vilniaus mažajame teatre aktyviai vyksta pasiruošimas naujam tragikomiškam spektakliui „Sprendžiant Hedą“. Spektaklio premjerą jau gruodžio 3-10 dienomis galės išvysti Delfi portalo skaitytojai vos už 4 eurų mokestį. Įsigiję bilietus į spektaklį kartu gaus ir „Delfi Plius“ trijų mėnesių prenumeratą. Laidoje pamatysime, kaip atrodo spektaklio repeticijos ir kalbėsime su režisiere Uršule Bartoševičiūte.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai