Delfi rytas. JAV prezidentu inauguruotas Joe Bidenas: kokių pokyčių tikėtis pasauliui (4)

62863
2021 m. sausio 21 d. 08:46
Vakarykštė diena Jungtinėse Amerikos Valstijose bus įrašyta į istorijos vadovėlius – Joe Bidenas buvo prisaikdintas kaip 46-asis JAV prezidentas. Kaip keisis JAV politika ir kokių pokyčių tikėtis Europai ir visam pasauliui – apie tai kalbėsime su Rytų Europos studijų centro vadovu Linu Kojala.

Kita pašnekovė, jau penkerius metus rojumi vadinamoje Balio saloje gyvenanti kelionių planuotoja, tinklaraštininkė Viktorija Panovaitė, papasakos kaip pasikeitė gyvenimas saloje ir kaip ji ruošiasi priimti turistus.

O tradicinėje ketvirtadienio rubrikoje „Knygų klubas“ literatūros apžvalgininkė Lina Buividavičiūtė pasakos apie knygas istorinės tematikos gerbėjams.

Taip pat sužinosite apie šį vakarą vyksiančią konferenciją „Vilniaus mitų griovėjai“, kurioje sostinės atstovai ir istorikai prisimins įdomiausias bei netikėčiausias miesto legendas, bandys paneigti arba patvirtinti iki šių dienų vyraujančius mitus apie Vilnių. Kokie mitai apie sostinę šiandien bus paneigti mums papasakos vienas iš renginio vedėjų Vytaras Radzevičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai