Delfi rytas. JAV kadencijos vidurio rinkimai: kokie pokyčiai lauktų Senate daugumą perėmus respublikonams (0)

29506
2022 lapkričio mėn. 7 d. 11:00
Šiandien Egipte prasidėjo Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencijos (COP27) pasaulio vadovų aukščiausio lygio susitikimas. Lietuvos delegacijai vadovaus aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Šiuo metu Šarm el Šeicho vieši „Tvarios Lietuvos“ vadovė Rugilė Matusevičiūtė, su kuria pasikalbėsime apie susitikimo tikslus.

Rytoj Jungtinėse Amerikos Valstijose vyks Kongreso kadencijos vidurio rinkimai. Šalies prezidentas Joe Bidenas šeštadienį demokratų mitinge pasisakė, kad šie rinkimai bus „lemiamas“ momentas JAV demokratijos likimui. Tuo tarpu buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas ragino balsuoti už respublikonus tvirtindamas, kad įmanoma „sustabdyti mūsų šalies naikinimą ir išsaugoti „amerikietišką svajonę“. Daugiau apie tai, ką lems šie rinkimai, kalbame su Rytų Europos studijų centro direktoriumi politologu Linu Kojala.

Lapkričio 11-12 dienomis esami ir būsimi tėvai yra kviečiami apsilankyti parodoje „Tėvystės kodas 2022“. Joje – dvi dienos dvi dienos edukacijų, pramogų visai šeimai, diskusijų apie santykių iššūkius ir sprendimus šeimoje. Daugiau apie tai pasikalbėsime su projekto ,,Tėvystės kodas 2022“ vadove Egle Majauskiene ir lektore, tėvystės programų ir konferencijos ,,Tėvai ryšyje“ autore Renata Cikanaite.

Rubrikoje „Vištienos naujienos“ šiandien pasikalbėsime apie tai, kodėl vištiena tokia populiari tarp sportininkų ir kokia mityba tinkamiausia sportuojantiems ir siekiantiems rezultatų. Apie tai daugiau papasakos asmeninis sporto treneris ir tinklaraštininkas Artur Swan.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai